Isparta Hazal Halı Yıkama Isparta’da 2008 yılında resmen halkımızın hizmetine girmiştir ve siz değerli müşterilerimize halı yıkama ve temizlik hizmetlerini sunmaktadır. 10 yılı aşkın sektörün içerisinde bulunmakta olan yönetici ve kurucularımız iş ahlakı müşteri memnuniyeti güler yüzlü personeli ile siz değerli müşterilerine bu alanda profesyonel ve deneyimli kadrosuyla hizmet vermekten gurur ve kıvanç duymaktadır.

Faaliyet alanlarımız; makine halıları, el dokuma halılar, Isparta el halıları, Milas, Bünyan, Ladik, Hereke ve Şagi halıları yıkama ve temizleme işlemleridir. Koltuk yıkamayerinde yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama, kilim yıkama ve overlok hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bizi tercih eden tüm halkımız teşekkürü bir borç biliriz.

Her türlü kamu kurum ve kuruluşlarına, özel şirketlere, otellere, camilere halı yıkama ve temizleme hizmeti sunmaktayız.

VİZYONUMUZ

Yüksek kalite anlayışımızla tecrübelerimizi birleştirerek bu hizmet politikamızı kalitemizi düşürmeksizin sürekli hale getirmektir.

MİSYONUMUZ

Temiz, sağlıklı ve hijyenik ortamlarda müşteri memnuniyetini en ön planda tutmak ve kaliteli, güvenilir hizmet arzulayan tüketicilerimizin ihtiyaçlarına en üst düzeyde cevap vermektir.

Hazal Halı Yıkama